Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продажба на автомобил

0 MKD

Shitet nga: Методи Марковски 17 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
Шкода Фелиција 1.9 дизел во возна состојба регистрирана до април 2021 цена по договор информации на телефон 071 739 843...
Молам само озбилни купувачи без непотребни коментари
Методи Марковски
071 739 843
Leaflet
Në fillim