Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Felicia -99

Shitet nga: Mitre 08 Gush 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
Se prodava Skoda Felicija GLX. Godina 1999 gorivo Benzin plin pominati km 180 000.
43KW 1298 cm3. Boja Bela.
Informacii tel 071 327 081
Leaflet
Në fillim