Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Felicia -98

900 EUR

Shitet nga: Jose 11 Dhj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
Vo ispravna sostojba registrirana do maj 2016
Leaflet
Në fillim