Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Felicia -96

700 EUR

Shitet nga: Skoda 09 Gush 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
Registrirana cela godina
Leaflet
Në fillim