Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Felicia -96

Shitet nga: Драгољуб Вељаноски 07 Gush 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
Продавам кола гаражирана. Цена по договор.
Драгољуб Вељаноски
070 598732
Leaflet
Në fillim