Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Forman karavan 1.3 -94

0 MKD

Shitet nga: Dino 07 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Forman
Prodavam Skoda Forman karavan bela boja 1.3 vo ispravna vozna sostojba. cena po dogovor!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione