Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Octavia -03

3 500 EUR

Shitet nga: lani 09 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
full oprema, so greaci na sedishta, so navigacia , so tempomat, novi gumi xenon kola e staklla donese od svajcaria
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione