Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Octavia 1.4 16v -08

3 500 EUR

Shitet nga: nikola 07 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
skoda oktavia 1.4 16v kolatae so komplet oprema za taxi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione