Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Oktavia

3 900 EUR

Shitet nga: Daniel 19 Qer 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Se prodava skoda oktavia 1.9 TDI so ful oprema..klimatronik..elektrika na stakla...tempomat..130 k.s.plus 40 cipuvana..registrirana do 21.05.2019..plus dodatni 4 aluminiumski bandazi so 4 gumi
Cena 3900 evra
078 256 678 Vlatko
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione