Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Octavia 1.9 Tdi 110 ps

Shitet nga: Adem 22 Tet 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Reg+zln
Climatronic
Zimski dobri gumi
Tip top
Leaflet
Në fillim