Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKODA OCTAVIA

0 MKD

Shitet nga: dejan 14 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
SE PRODAVA SKODA OKTAVIA 1.9 TDI GOD.2010 BELA BOJA.REGISTRIRANA DO 28-12-2018 ,SO ZELEN KARTON ,NOVI ZIMSKI GUMI ,MNOGU EKONOMICNO VOZILO,GOLEM GEPEK,ODGOVARA ZA SEKAKVA NAMENA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione