Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 EUR

Shitet nga: Lazar Dje 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Superb

Skoda Superb 1.9 TDI
167 000km
Odlicna sostojba, garazirana.
Dokazan robusten motor so mala potrosuvacka.
Novi letni gumi 2020.
Par zimski gumi so bandazi.
Nov akumulator.
Bez zameni.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione