Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKODA SUPERB ELEGANCE PREMIUM -09

9 990 EUR

Shitet nga: Jovan 08 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Superb
- ВИДЕО ОД ВОЗИЛОТО НА ПРОДАЖБА МОЖЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:
https://www.youtube.com/watch?v=onO5yn6h15U

- ДИПЛОМАТСКО/ПРЕМИУМ ВОЗИЛО – ЧЛЕН/ТЕХНОЛОГИЈА НА VOLKSWAGEN ГРУПАЦИЈАТА (SKODA, VW,SEAT,AUDI I PORSCHE)

-МОТОР 1.8 - 160 КС

- НОВ EXCIDE АКУМУЛАТОР

- НОВИ ЗИМСКИ X4 И ЛЕТНИ X4 ПНЕВМАТИЦИ

- КУПЕНА И РЕДОВНО СЕРВИСИРАНА ВО PORSCHE МАКЕДОНИЈА(КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ВО PORSCHE МАКЕДОНИЈА)

- ПРВ СОПСТВЕНИК, 2009 ГОДИНА, СО ПОМИНАТИ 139.000 КМ ВО ПОГОЛЕМ ДЕЛ ВОЗЕНИ НАДВОР ОД СКОПЈЕ

- МОТОР КОЈ Е ЕКОНОМИЧЕН (КОМБИНИРАНА ПОТРОШВАЧКА 8.5л.) И ЈА ПРИДВИЖУВА ОДЛИЧНО, НИСКИ ТРОШОЦИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ПРЕМИУМ ВОЗИЛО- РЕГИСТРАЦИЈА 10.800ДЕН, КОМПЛЕТЕН ОВЛАСТЕН СЕРВИС 7.200 ДЕН.

- РЕГИСТРИРАНА ДО 12/16 СО НАПРАВЕН КОМПЛЕТЕН СЕРВИС.

*НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА СО АКТИВНИ БИ КСЕНОН СВЕТЛА(се доплаќаат 1250еур на послаба верзија)

АВТОМАТСКИ ДВОЗОНСКИ КЛИМА УРЕД(500еур)

6 ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИЊА СО СИСТЕМ ЗА ЕЛЕКТРОНСКА СТАБИЛИЗАЦИЈА(615еур),

СТИЛИЗИРАН 4 КРАК КОЖЕН УПРАВУВАЧ СО КОНТРОЛИ ЗА ВОЗИЛОТО(350еур),

ЕЛЕКТРИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ СО ПРЕКЛОПУВАЊЕ И ГРЕЕЊЕ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БОРД КОМПЈУТЕР СО ЕКРАН НА ДОПИР

ТЕМПОМАТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ЗАДАДЕНА БРЗИНА

СЕНЗОРИ ЗА ПАРКИРАЊЕ НАПРЕД И НАЗАД.

ВИСИНСКО И ЛУМБАЛНО ПОДЕСУВАЊЕ НА СЕДИШТА.

СУПЕРИОРЕН АУДИО СИТЕМ СО 10 ЗВУЧНИЦИ, СО АУХ ИЗЛЕЗ И ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА.

КОМПЛЕТНА ЕЛ. НА ПРОЗОРИ

ГРЕАЧИ И КОЖА НА СЕДИШТА НАПРЕД И НАЗАД

НА 04.02.2016 НАПРАВЕН Е РЕДОВЕН СЕРВИС.
ПРОМЕНЕТИ СЕ СИТЕ ФИЛТРИ И МОТОРНО МАСЛО.

- НАБАВЕНО ПО ФАКТУРА ЗА 33.700 ЕУР,

- ЦЕНАТА ЗА ЗАМЕНА Е 11.990 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione