Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aixam Crossline -05

6 000 EUR

Shitet nga: samet 31 Gush 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Aixam
Vozilloto e vo top sos tojba
Leaflet
Në fillim