Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 145 1.4 benzin -98

2 500 EUR

Shitet nga: Veli 09 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 145
Prodavam alfa romeo 145 1.4 benzin uvezen od svajcarija 126.000km pominati ima zimski i letski gomu letskite se su alufelni ima abs centralna brava elektronski prozorci 2 airbag ,cd player
Leaflet
Në fillim