Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 145

650 EUR

1 050 EUR

Shitet nga: Тоше 18 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 145
Алфа Ромео 145 1.7 16V Twin Spark
🔹1998 година
🔹Бензин / Плин
🔹Регистрирана цела година
🔹+ 4 летни гуми со бандаши
🔹Сменето масло, филтер, каиш
🔹Електрика на прозори
🔹Нов акумулатор
🔹Нови зимски гуми
🔹На бугарски табли
Тоше
077 510 841
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione