Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 147 jtd 1.9

2 600 EUR

Shitet nga: jordan 17 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
se prodava alfa romeo ful oprema
Në fillim