Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark -00

Shitet nga: Alfa Romeo 10 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Сите информации поврзани за колата можете да ги добиете на следниве броеви:

070 732 838
077 862 420
Alfa Romeo
077862420
Leaflet
Në fillim