Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALFA ROMEO 2.0 150ks BENZIN PLIN

3 350 EUR

Shitet nga: Mac 09 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
PRODAVAM ALFA ROMEO 147 2.0 150 KS BENZIN SO VGRADEN SEKVENCIONALEN PLINSKI URED LANDI RENZO VO ITALIJA

UVEZENA OD ITALIJA 2013 GOD
DOMAKINSKI CUVANA
ODLICNA SOSTOJBA , KAROSERISKI,MOTOR,MENJAC SE ISPRAVNO, KOROZIJA NEMA NIKADE..

REALNA POTROSUVACKA NA PLIN OD 10 LIT OTVORENO, 11 LIT GRAD

REGISTIRANA DO JULI 2016 SO ZELEN KARTON

OD OPREMA POSEDUVA SKORO SE

12 AIR BAG
NAVIGACIJA
TELEFON
BOARD KOMPJUTER
DVOZONSKI KLIMATRONIC
BOSE OZVUCUVANJE SO VUFER VO GEPEK
17 KI ALFA ROMEO BANDAZI SO 215 45 ZR 17 LETNI GUMI
KOMANDI NA VOLAN
STEPTRONIC MENUVAC, MANUEL I AUTOMATIC
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOZNI SEDISTA
2 FABRICKI KLUCEVI
TEMPOMAT
ABS, ESP
DR...

SMENETI FILTRI U MASLO

MOZE ZAMENA ZA PIKAP !!!

TEL 075 514 169
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione