Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa 147 1.9Jtdm 2008 Extra

0 EUR

Shitet nga: Stole 05 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Alfa Romeo 1.9 jtdm 2008 godina
Full oprema
Servisna kniga do posleden kilometar
3- kluca
4- novi gumi
Od prv sopstvenik
Maksimalno socuvana vnatre i nadvor.
Hemisko nema praveno,ne e polirana,a i motorot ne e peren!!!!!!
Okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione