Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 147

2 450 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: Miro 23 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Se prodava Alfa Romeo 147 JTDm, 120ks, vo odlichna sostojba, smeneti kaishi, napraven servis.
Moze zamena za pogolemo vozilo so moja doplata
Leaflet
Në fillim