Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

2 500 EUR

Shitet nga: Stavre 26 Maj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
.ALFA ROMEO 1.9 JTD 2002 GODINA REG DO 17 05 2020 ZELEN KARTON
- ABS
-KLIMA
- SERVO............AIRBAG
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- PODESUVANJE NA VOLAN VO DLABOCINA I VISINA
- BORD KOMPJUTER
- CENTRALNO
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SMENETO MASLO I FILTERI MINIMALNA POTROSNJA 4.5 OTVORENO 5.5 GRAD... CENA 2500..IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA LICE MESTO.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione