Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 147 2.0 Twin Spark Sport 16v 110kw Full

2 699 EUR

Shitet nga: Burim 04 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Alfa Romeo 147 2.0 Twin Spark Sport 16v 110kw Full Oprema.
Napraven komplet servis, smenet komplet setot. Registrirana do 08.2018, so atest plin i folii.Ima 4 novi letni gumi, plus 4 zimski gumi. Moze zamena. Ima prostor za dogovor.
Në fillim