Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALFA 147 1.9 JTD 120ks FULL -07 AVTOCENTAR

2 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR 3 600 EUR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
VW GOLF 5+ 1.9 TDI 77kw -06 AVTOCENTAR 3 990 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
ALFA 147 1.9 JTD 120ks
proizvedena 2007 / 2006god.

vo ekstra sostojba .

FULL OPREMA .

cena : 2700euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw -10 AVTOCENTAR 8 150 EUR
OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -08  AVTOCENTAR 3 700 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 4 motion 4x4 06g AVTOCENTAR 4 100 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR 4 300 EUR
Në fillim