Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156 1.9

0 MKD

Shitet nga: Kostadin 04 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Se prodava Alfa Romeo 156 1.9 JTD cena povolna hitno
kontakt 070 233 164
Kostadin
070 233 164
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione