Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156 2.4 jtd -01 moze i zamena

Shitet nga: miraxh limani 11 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
ALFA ROMEO ,2.4 JTD MOTOR SO 100 Kw , FACELIFT MODEL OD 2001 GODINA , SUPER SOCUVANA VO ODLICNA SOSTOJBA , SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO FULL OPREMA:
- KLIMA
- ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- ABS KOCNICI
- 8 AIRBAGS
- SERVO VOLAN
- RADIO CD
- ASR KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO
- ALUMINIUMSKI BANDAZI SO ODLICNI GUMI
- SVETLA ZA MAGLA VO BRANIK
- REGISTRIRAN
Leaflet
Në fillim