Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa romeo 156 1.9jtd 116ks -01

1 400 EUR

Shitet nga: Draganco 23 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 000 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Za poveke informaci zna tel 078312104
Draganco
078312104
Leaflet
Në fillim