Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa 156 redizajn 1.8 benzin -02

1 700 EUR

Shitet nga: dragan 09 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
prodavam alfa 156 redizajn 1.8 benzin ful oprema 2002 godina
Leaflet
Në fillim