Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark - 99

1 700 EUR

Shitet nga: Martin 08 Maj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Se prodava
17ki bandasi
So dokumenti do registracija (homologacija prevodi sve zavrseno)
Leaflet
Në fillim