Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156 1.9 jtd extra

1 599 EUR

1 999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gode 2 04 Dhj 15:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë makinë 3 420 MKD / muaj

Chevrolet Spark 1.0 so plin 2 599 ЕУР
Peugeot Bipper 1.4 hdi tovarno van 2 499 ЕУР
Peugeot 407 2.0 hdi 1 899 ЕУР
Renault Laguna 2.2 socuvana moze zamena 1 799 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Voziloto e vo super sostojba servisirano socuvano, pominata mu e registracija.
Chevrolet Spark 1.0 so plin 2 599 ЕУР
Renaul Laguna 2.2 dci ekstra moze i zamena 1 899 ЕУР
Lexus GS 450 x 12 499 ЕУР
Nissan Almera Tino dizel  moze zamena 2 299 ЕУР
Në fillim