Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156

1 500 EUR

Shitet nga: Jovan 09 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 210 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Vo odlicna sostojba,smenet rebrasti kajs ,registrirana do oktomvri 2020,
Leaflet
Në fillim