Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 159 sw 1.9JTDm 8V -07

6 700 EUR

Shitet nga: Vladimir 11 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 159
Odlicna soztojba,smeneti rebrast,klinest,zategaci,vodna pumpa,filtri,maslo...aluminski bandazi 17-ki,ksenon svetla,Mp3 cd radio so komandi na volan i prikaz na RDS-ot na bord ekranot,dvozonski klimatronik,dva kluca,avtomatsko zatvoranje na prozorci na kluc,folow me home svetla...itn
Vladimir
078307107
Leaflet
Në fillim