Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 159 1.9JTD 150 HP

3 800 EUR

Shitet nga: Daniel 16 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 159
Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 konja vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis ulje filtri, rebrest kais klinest vodna pumpa pred 2000 KM
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione