Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -02

2 900 EUR

Shitet nga: Marjan 30 Mar 04:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 166
Kolata e vo odlicna sostojba .
Oprema:
Greaci na sedista,Mem na sedista .cd charger +NAVI
XSENON Euro kuka
registrirana do januari 2017 +zelen karton
Moze zamena za pomalo vozilo so moja ili vasa doplata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione