Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 EUR

Shitet nga: Igor 26 Maj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Avyomobilot e donesen od CH 🇨🇭🇨🇭
100% realni kilometri
Dva orginalni klucevi
Dva para aluminiumski bandazi so NOVI ZIMNI I LETNI GUMI
SO PLATENI DAVACKI 
BEZ ZAMENA
077 725 333
Leaflet
Në fillim