Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALPINA B3 3.3

11 000 EUR

Shitet nga: bmw alpina 08 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alpina
Modeli
B3
ALPINA B3 3.3
so full oprema
za poveke ifoo javtese
samo seriozni lubiteli na ALPINA
bmw alpina
072542333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione