Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alpina B4

1 500 EUR

Shitet nga: hrustijan 02 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 210 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alpina
Modeli
B4
kolajwsn
hrustijan
078657421
Leaflet
Në fillim