Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alpina B4

5 000 EUR

Shitet nga: Vase Dje 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alpina
Modeli
B4
Dobra e
Vase
Leaflet
Në fillim