Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi 100

1 800 EUR

Shitet nga: Јане 19 Qer 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
100
Se prodava audi 100, 1995 godina (a6), registrirano do 30.12.2018 godina. Avtomobilot e na benzin/plin,so klima, istoto e vo odlicna sostojba i moze da go proverite vo bilo koj ovlasten servis. Moze zamena za pomalo vozilo isklucivo so avtomatski menuvac po moznost so 2 vrati.
Јане
071236590
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione