Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi 80 za Delovi

0 EUR

Shitet nga: Jane 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Се продава на Делови
Мотор во одлична состојба
Гимите се НОВИ! За Повеќе информации звонете на телефон !!
Телефон за контакт +38978313995 Дејан
Jane
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione