Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi 90 Sport -91

1 100 EUR

Shitet nga: Tane 10 Maj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
90
Kolata e vo super sostojba cenataa ne e fiksna
Leaflet
Në fillim