Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A2 dizel 1.4 tdi -04

4 300 EUR

Shitet nga: Pavlence 23 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A2
A2 dizel 1.4 tdi socuvano kako novo vozilo.s.line model.kolata poseduva ful oprema.17.bandazi so novi michelin gumi.kolata e kupena od swiss.
Pavlence
070353919
Leaflet
Në fillim