Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3,1.9TDI 105HP

2 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: cesarcatapalara 20 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3,1.9TDI 105HP
Model year 2010
Mileage 147,900 km
Manual transmission
Diesel fuel
1st registration 25.09.2009
Color: Grey
Interior color Gray-black
Drive wheel Front wheel drive
105 Hk effect
Tank volume 1.9 l
CO2 emissions 119 g / km
number of seats 5
5-door Combi body
Number of doors 5
cesarcatapalara
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione