Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 Hitno

5 900 EUR

Shitet nga: Tiron 29 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava Audi A3 1.6 bennzin 2010 godina so 134.000 realni kilometri, kolata e vo mnogu dobra sostojba so 4 novi MS gumi, napraen e golem i mal servis moze proverka koga sakate ekstra cena za Cash.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione