Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3

4 300 EUR

Shitet nga: Mile Sot 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Prodavam Audi A3 2.0 TDI na bugarski tabli.Kolata ima 4 novi gumi i 4 bandazi.
Në fillim