Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 1,9TDI -02

3 650 EUR

Shitet nga: italutrans 10 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava Audi A3 1,9TDI 6brzini 131cc,proizveden 2002,Euro 3,so poinati 170000km,potrosuvacka na 100km 4,8l,Ima servisna kniska deka kolata e odrzuvana.Carinata e platena,vredi da se pogledne!
italutrans
070 629 140
Leaflet
Në fillim