Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 -00

0 EUR

Shitet nga: Jovan 10 Jan 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Prodavam Audi A3 2000 god., i Golf 4 od 2001 god. so 131 KS. Dvete vozila se vo odlichna sostojba.
Tel. 071235408, Ljupcho
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione