Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 2.0 TDI Ambience

5 550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Teren Auto Plus 19 Pri 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Teren Auto Plus
Toyota Avensis 2.0 D-4D Edition 10 900 ЕУР
Toyota Auris 1.4 Turbodiesel Life 5 900 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta 6 990 ЕУР
Ford Fiesta 1.25 benzin 2005 2 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
-Година на производство: 2006
-Прва регистрација: 03/2006
-Километража: 242 880 km
-Гориво: Дизел
-Моќност: 103kw/140кс
-Зафатнина на моторот: 1968cc
-Менувач: Рачен/6 брзини
-Еколошка класа: EURO4
-Земја на потекло: Германија
-Потрошувачка (за ново возило):
градска 6.9l/100km; отворено 4.4l/100km; просечно 5.3l/100km
Дополнителна опрема
-Климатроник
-двозонска клима
-фабричко радио со ЦД
-кожен волан
-Xenon светла
-магленки
-автоматски светла
-греачи на седишта
-подесување по висина на двете предни седишта
-паркинг сензори назад
-тонирани стакла
-електрика на стакла
-електрични надворешни ретровизори со греење
-темпомат
-греачи на задно стакло
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
Цена 5550 еур.
Teren Auto Plus
Продажба на користени возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Наум Охридски 117 Tregoje në hartë
075249979
http://terenautoplus.com/mk/vozila
Teren Auto Plus
075249979
Teren Auto Plus
Mercedes-Benz E Class E 220 CDI BlueEfficiency Elegance 13 400 ЕУР
Toyota Auris 1.4 Turbodiesel Life 5 900 ЕУР
Mercedes-Benz B Klasse B 180 CDI 5 700 ЕУР
Bmw 530 d 2011 19 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione