Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 -04

6 200 EUR

Shitet nga: Gligor 12 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3 -04
Në fillim