Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3

5 555 EUR

Shitet nga: Ilija 22 Gush 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3 S line 1.9 TDI 105 KS 4/5 vrati redisign kozen salon aluminiumski bandasi 17 vo odlicna sostojba registriran do Avgust 2018 godina na bugarski tablici
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione